"‘Modern Çağda Yöneticilik, Kuşak Çatışması’ konulu seminer düzenledi"

Genç MÜSİAD Gaziantep Şubesi'nde gerçekleşen programda Gaziantep Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlisi Zaim Başaslan konuşmacı olarak katıldı.
Ayrıca Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Çelenk, Genç MÜSİAD Başkanı Burak Babüroğlu, ve dernek üyelerinin katıldığı programda özellikle genç üyelerin yapacağı etkinlikler ve yöneticilik konusunda seminer verildi.
Gençler ile Omuz Omuza Güzel İşler Yapacağız
MÜSİAD Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Çelenk, genç üyeler ile yeni bir dönem başladığını belirterek, "Genç MÜSİAD ile yeni bir dönem başladı. Yeni bir heyecan ve taze kan ile yola çıktık. Yeni dönemde gençlerimiz ile omuz omuza verip hep birlikte daha güzel projelere imza atacağız. Bu etkinlikler ile gerek ana kademenin gerek genç kardeşlerimizin bize hem katılımları hem de fikirleri ile destek vermelerini bekliyoruz. Gençlerimizin bu fikirleri bize ışık tutup, yön verecektir" dedi.
Çok Heyecanlıyız
Genç MÜSİAD Gaziantep Şube Başkanı Burak Babüroğlu, yeni döneme yüksek bir heyecanla başladığını belirterek, "Kısa bir süre önce sizlerin katılımlarıyla genel kurulumuzu gerçekleştirdik. Genel kurulumuzda da bahsettiğim gibi, çok heyecanlı, dinamik ve Genç MÜSİAD'ın alışılagelmiş programlarının yanı sıra, birimlerimizin kendi içlerindeki yoğun çalışmalarıyla, yeni projelerle sizlerin karşısına geleceğiz. Derneğimizin olmazsa olmazı can damarı siz üyelerimizin de fikirlerine önem verdiğimizi ve kültürümüz gereği istişarelere her zaman açık olduğumuzu belirtmek isterim. Sizlere de bu büyük ilginizden dolayı teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.
Gaziantep Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Görevlisi Zaim Başaslan Modern Çağda Yöneticilik, Kuşak Çatışması konusunu işledi.


25 Ocak 2019 Cuma

PROJELERİMİZ

GENÇ MÜSİAD olarak gerçekleştirdiğimiz projelerimiz

GENÇ MÜSİAD BLOG

İş dünyası, girişimcilik, bilişim ve eğitim alanlarında genç kalemler fikirlerini ve analizlerini GENÇ MÜSİAD BLOG sayfalarında sizlere sunmaktadır.