“Senin Başarın Yeter”

“Senin Başarın Yeter”

Genç MÜSİAD Hanım Üyelerine özel yapılan Biz Bize Hasbihal Programının konuğu “Senin BAŞARIN Yeter” sloganıyla Demsa Group Kurucu Ortağı, Onkim Kök Hücre Teknolojileri Başkanı Sn. Demet Sabancı Çetindoğan hanımefendi oldu.

 

Genç MÜSİAD ve MÜSİAD Kadın ortak çalışması olan program, Genç MÜSİAD Yönetim Kurulu üyeleri Diyetisyen Sena Cevahir ve Psikolog Meryem Tuba İlbahar moderatörlüğünde gerçekleşti. Toplantıda ülkemize büyük katkıları olan, pek çok faaliyet alanında etkin rol oynayan büyük bir ailenin üyesi olmak, ortaklık ve ortaklıktaki dengelerin kurulması, sosyal sorumluluk, iş ve bireysel zamanlamanın planlanması gibi birçok konuya değinildi ve aile, eğitim ve iş hayatındaki tecrübeler aktarıldı.

 

Programa, Genç MÜSİAD yurtiçi ve yurtdışı şubelerindeki hanım üyeler ile MÜSİAD Kadın Komitesi Başkanı Sn. Müge Öz ve yönetim kurulu üyeleri katılım sağladı.

 

Başta Sayın Sabancı’ya ve katılımcılarımıza katkılarından ötürü teşekkür ederiz.

 


4 Kasım 2020 Çarşamba

PROJELERİMİZ

GENÇ MÜSİAD olarak gerçekleştirdiğimiz projelerimiz

GENÇ MÜSİAD BLOG

İş dünyası, girişimcilik, bilişim ve eğitim alanlarında genç kalemler fikirlerini ve analizlerini GENÇ MÜSİAD BLOG sayfalarında sizlere sunmaktadır.