“Ticaret Elçileri” Ödülleri Sahiplerini Buldu!

“Ticaret Elçileri”  Ödülleri Sahiplerini Buldu!

İhracatı Geliştirme Komitemizin başkanlığında Ticaret Elçileri projesi ödül töreni pandemi koşullarına riayet edilerek düzenlendi.

 

Ticaret Elçileri projesi, İstanbul’da üniversite okuyan misafir öğrencilerin ihracat alanında eğitimini destekleyen, pazar araştırması yaparak iki ülke arasındaki ticari potansiyelleri sunan ve eğitim hayatındayken iş dünyasını tanımalarını sağlayan bir projedir.

 

Ödül programı gerçekleştirilen gecede, projenin 2.aşaması olan sunum hazırlığı kısmında, en başarılı sunumları hazırlayan öğrenciler jüri karşısında sunumlarını yaptılar. 

Başkan Furkan Akbal, Başkan Yardımcısı Faruk Yamankaradeniz, Eriş Un İhracat Müdürü Fatih Bahçıvan ve Komite üyesi Aziza Abliatipova’nın jüri heyeti olduğu programda, yapılan sunumlar ve heyetin değerlendirmesi neticesinde;

Birinci Entisar Bushra (Etiyopya) olurken ikincilik Sara Muthıa Avıcenayantı (Endonezya) üçüncülük ise M. Mohad Hashim Yahia’ ya (Afganistan) uygun görüldü.

 

Genç MÜSİAD, her geçen gün yeni Ticaret Elçileri yetiştirmeye devam edecek. Güz döneminde de tekrarlanacak olan Ticaret Elçileri başvuruları ve katılımı için Genç MÜSİAD’ı takip edebilirsiniz.

 

Tüm katılımcılarımıza teşekkür eder, hayırlı ve bereketli çalışmalara imza atmaya devam etmelerini temenni ederiz.


4 Kasım 2020 Çarşamba

PROJELERİMİZ

GENÇ MÜSİAD olarak gerçekleştirdiğimiz projelerimiz

GENÇ MÜSİAD BLOG

İş dünyası, girişimcilik, bilişim ve eğitim alanlarında genç kalemler fikirlerini ve analizlerini GENÇ MÜSİAD BLOG sayfalarında sizlere sunmaktadır.