10-13 Eylül Avrupa Gezisi, İkili İş Görüşmeleri ve UGİK Çalıştayı

  • 10 Eylül 2015 Perşembe
  • Kategori :

Malumunuz, GENÇ MÜSİAD 16 irtibat noktası ile yurtdışı ağını her geçen gün genişletirken, Avrupa'daki GENÇ MÜSİAD şubeleri ile yapısını güçlendirmeye ve kurumsallaşmaya devam etmektedir. Avrupa'daki mevcut teşkilatımızın güçlenmesi ve etkin faaliyetlerin gerçekleşmesi için sizlerle beraber yoğun bir şekilde çalışmaktayız.

 

Her iki yılda bir olduğu gibi bu yılda Türkiye'de finali yapılacak olan 5. UGİK (Uluslararası Genç İşadamları Kongresi) ön çalışmaları kapsamında Avrupa, Ortadoğu ve Asya'da Bölgesel UGİK gerçekleştirilecektir. İlkini Avrupa'da gerçekleştireceğimiz Bölgesel UGİK'i Gezisi, Çalıştay ve İkili İş Görüşmeleri şeklinde bir konsepte dönüştürmüş bulunmaktayız.

 

Söz konusu programa katılmak isteyen üyelerimizin ekteki başvuru formunu doldurarak, katılım bedelinin ödendiğine dair dekontu en geç 16 Temmuz 2015 Perşembe günü mesai bitimine kadar gezi@gencmusiad.org.tr e‑posta adreslerine göndermelerini rica eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

PROJELERİMİZ

GENÇ MÜSİAD olarak gerçekleştirdiğimiz projelerimiz

GENÇ MÜSİAD BLOG

İş dünyası, girişimcilik, bilişim ve eğitim alanlarında genç kalemler fikirlerini ve analizlerini GENÇ MÜSİAD BLOG sayfalarında sizlere sunmaktadır.