'43.Genel İdare Kurulu Toplantısı'

'43.Genel İdare Kurulu Toplantısı'

 

 

43.Genel İdare Kurulu Toplantısı

02-04 Ağustos 2019, Kayseri

 

Genç MÜSİAD yeni döneminde ilk Genel İdare Kurulu Toplantı (GİK) programını, 38 Şubeden 300 kişilik yoğun bir katılımla Kayseri Şubesi ev sahipliğinde 02-04 Ağustos 2019 tarihlerinde gerçekleştirilmiştir.

 

Yılda 4 defa yapılan Genel İdare Kurulu Toplantısının 43.ncüsü Kayseri şubesi ev sahipliğinde yapıldı. 38 şubeden katılımın olduğu Genel İdare Kurulu Toplantısı; Başkanlar toplantısı ile eş zamanlı olarak Yurtiçi Teşkilatlanma Birimi, Sektör Kurulları Komisyonları, Eğitim ve Hamilik Birimi ve Üniversiteler birimleri olarak toplantılarını gerçekleştirmiştir.

 

Görev teslimin olduğu 11.Genel Kurul programında Başkanımız Furkan Akbal’ın deklare ettiği “Dönüşüm ve Aksiyon” mottosu çerçevesinde Şubelerinde aksiyon alması yönünde tüm Birimlerle istişarelerde bulunuldu.

 

Programın Gala Programı kapsamında, Geçmiş Dönem Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan’ın katılımlarıyla gerçekleştirilmiştir. Gala yemeğinde, değerli katkılarından dolayı sponsor firmaların temsilcilerine ve Kayseri Genç MÜSİAD Başkanı Kadir Andaç beye ve ekibine teşekkür mahiyetinde plaket takdimi ile son bulmuştur.

 


5 Ağustos 2019 Pazartesi

PROJELERİMİZ

GENÇ MÜSİAD olarak gerçekleştirdiğimiz projelerimiz

GENÇ MÜSİAD BLOG

İş dünyası, girişimcilik, bilişim ve eğitim alanlarında genç kalemler fikirlerini ve analizlerini GENÇ MÜSİAD BLOG sayfalarında sizlere sunmaktadır.