Bu Yaz Camideyim” Projesi Ödülleri Sahiplerini Buldu

Bu Yaz Camideyim” Projesi Ödülleri Sahiplerini Buldu

Genç MÜSİAD İnegöl Şubesi tarafından gerçekleştirilen "Bu Yaz Camideyim" Projesi İnegöl Merkezde Fatih Camii ve Yenice Mahallesinde Yenice Merkez Camii'nde devam ediyordu, proje dün bu camilerde MÜSİAD İnegöl Şubesi Gençlik Kurulu Yöneticilerinin katılımı ile son buldu.

 

Genç MÜSİAD İnegöl Şubesi tarafından organize edilen "Bu Yaz Camideyim" Projesi İnegöl Merkezde Fatih Camii ve Yeniceköy Mahallesinde Yenice Merkez Kız ve Erkek olmak üzere her  iki camide toplam 360 Öğrencinin katılımı ile gerçekleşen proje dün son buldu. Proje kapsamında her iki camide oluşturulan 8 ayrı gurup da dereceye girenler arasından 1.'ye tablet, 2.'ye scuttur ve 3.'yede sırt çantası olarak hediyeleri takdim edildi.

 

Genç MÜSİAD İnegöl Şube Başkanı Mustafa Coşkun, Bu projenin asıl amacı Allah'ın rızasını kazanmak ve çocuklarımızın Kur'an ahlakıyla ahlaklanmalarına vesile olmak. Kur'an taliplisi genç kardeşlerime ve çocuklarının dini bilgilerinin gelişmesi için bu sıcak günlerde yazlıklara gitmek yerine çocuklarını camiye gönderen ailelerimize teşekkür ediyor, Kur'an ile beraberliklerinin bir ömür devam etmesini diliyorum" dedi.

Konuşmanın ardından, Kur'an'a geçen ve proje kapsamında başarılı olan 360 çocuğa Kuran-ı Kerim, Tablet, scooter, oyuncak ve okul çantası gibi çeşitli hediyeler verildi.    


4 Kasım 2017 Cumartesi

PROJELERİMİZ

GENÇ MÜSİAD olarak gerçekleştirdiğimiz projelerimiz

GENÇ MÜSİAD BLOG

İş dünyası, girişimcilik, bilişim ve eğitim alanlarında genç kalemler fikirlerini ve analizlerini GENÇ MÜSİAD BLOG sayfalarında sizlere sunmaktadır.