"Elazığ Genç MÜSİAD'da Yeni Dönem"

Yeni dönem Yönetim Kurulu lansmanı Elazığ'ın en önemli isimlerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Katılımcılar arasında AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı, 25. 26. ve 27. Dönem Elazığ Milletvekili ve 4.Dönem MÜSİAD Başkanımız Sayın Metin Bulut, Şube Başkanımız Sayın Hasan Uzun, MÜSİAD Yönetim Kurulu üyelerimiz, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, Elazığ Gençlik Spor İl Müdürü Suphi Döner, MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Prof.Dr. Bilal Çoban, STK Başkanları, MÜSİAD üyelerimiz ve çok sayıda davetli katıldı.
Lansman Kuran-ı Kerim tilaveti, sinevizyon gösterimi ve Protokol konuşmalarının ardından 9. Dönem Yönetim Kurulu Üyeleri takdim edildi. Genç MÜSİAD Başkanı Ahmet Demir teşekkür konuşmalarında;
"İlimiz için önce hayırlı hizmetler, daha sonrasından tüm STK'lar ile birlikte toparlayıcı olmakla beraber gençliğe gündeme yön veren bir kurum olmaya devam edeceğiz. Temellerimizi sağlam oluşturursak bugün iş dünyası ve üniversite biriminden değerli toplamda 100'e yakın üyemiz ile birlikte 2019 yılında daha farklı projelere imza atacağız" sözleriyle konuşmalarına son verdi.
Lasman hatıra fotoğrafı çekimi ile birlikte son bulmuştur.


7 Ocak 2019 Pazartesi

PROJELERİMİZ

GENÇ MÜSİAD olarak gerçekleştirdiğimiz projelerimiz

GENÇ MÜSİAD BLOG

İş dünyası, girişimcilik, bilişim ve eğitim alanlarında genç kalemler fikirlerini ve analizlerini GENÇ MÜSİAD BLOG sayfalarında sizlere sunmaktadır.