'Geleceğimize Sahip Çıkıyoruz'

'Geleceğimize Sahip Çıkıyoruz'

Yurt içinde 54, yurt dışında 24 noktada hizmet veren Genç MÜSİAD, sosyal sorumluluk projeleri ile de genç nesillerin yetiştirilmesine öncülük etmeye devam ediyor. Geleneğine bağlı, geleceğe yön veren, genç ve şuurlu bakışı oluşturma ilkesiyle yola çıkan Genç MÜSİAD, "Bu Yaz Camideyiz" projesiyle geleceğin ahlaklı ve erdemli nesillerini yetiştirmesini amaçlıyor.

 

Bu bağlamda 2009 yılında başlattığımız ve günümüze kadar devam ettiğimiz 'Bu Yaz Camideyim' programımızı, çocuklarımıza camiyi sevdirmek adına tanışma kaynaşma yeri olarak en büyük yardımcı, geleceğimizin güvencesi yaşama sevincimiz olan erdemli ahlaklı nesilleri yetiştirmek, bugünün küçükleri olan ve yarının büyüklerini hazırlamakta yetiştirme anlamında yapmış olduğumuz program da bu yıl Zeytinburnu Seyitnizam Camisinde gerçekleştirdik. 6-13 yaş grubunda çocuklarımıza vermiş olduğumuz hediyelerle yüzlerinde ufacık da olsa tebessüm oluşmasını amaçladık.

 

Ödül törenini gerçekleştirdiğimiz programa katılım sağlayan MÜSİAD Üye İlişkileri Başkanı Faruk İbrahim Özbek, geleceğimizin gençlerini yetiştirme konusunda önemli noktalara değindi.

 

Programımıza Genç MÜSİAD Yönetim Kurulu üyelerimiz, birim üyelerimiz ve üyelerimiz katılım sağlamıştır. Program Çocuklarımızın eğlence programı ile sona erdi.

 

Emeği geçen tüm üyelerimize minnettarız.

 


9 Ağustos 2019 Cuma

PROJELERİMİZ

GENÇ MÜSİAD olarak gerçekleştirdiğimiz projelerimiz

GENÇ MÜSİAD BLOG

İş dünyası, girişimcilik, bilişim ve eğitim alanlarında genç kalemler fikirlerini ve analizlerini GENÇ MÜSİAD BLOG sayfalarında sizlere sunmaktadır.