'Genç MÜSİAD Mezuniyet Programı'

'Genç MÜSİAD Mezuniyet Programı'

'Genç MÜSİAD Mezuniyet Programı'

 

18-30 yaş arası üyelerin bulunduğu Genç MÜSİAD'da yaşı dolan üyelerimiz için Mezuniyet Programı düzenledik.

Programımıza MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, MÜSİAD Yerel Üst Kurul Başkanı Ahmet Şekerli, Yerelde Sektörel Üye Geliştirme Komite Başkanı Fatih Keçebir, Genç MÜSİAD Genel Başkanı Y.Furkan Akbal'ın yanı sıra yönetim Kurulu üyelerimiz katılım sağladı.

 

Programımızda MÜSİAD Genel Başkanımız Abdurrahman Kaan, MÜSİAD'a geçiş, Komiteler, yeni yapılanma ve faaliyetleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Yeni nesillerin hedef ve amaç doğrultusunda iş ortamı oluşturmaları konusuna değinen Kaan, gençlerin her zaman bir vizyon ve misyon sahibi olmalarını gerektiğini, her zaman çalışan nesil olmaları konusuna değindi.

Genç MÜSİAD olarak, kurulduğu günden bugüne, birçok alanda faaliyet gösterdiğini belirten Başkanımız Furkan Akbal, birlik ve beraberlik ile başarının her zaman geleceğini ve başarıyı, değerli üyelerimizin destekleri ve birlikte yürümenin verdiği güçle sürdüreceğini değinen Akbal, bu minvalde Genç MÜSİAD'da yaşı dolan üyelerimize MÜSİAD ailesinde çalışmalarında ve başarılarının daim olmasını diledi.

 

Programımız MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, Genç MÜSİAD Genel Başkanı Y.Furkan Akbal, MÜSİAD Yerel Üst Kurulu Başkanı Ahmet Şekerli, MÜSİAD Yerelde Sektörel Üye Geliştirme Komite Başkanı Fatih Keçebir 'in yaşı dolan üyelerimize Teşekkür Beratı takdimi ile sona erdi. Üyelerimize MÜSİAD Ailesi çatısı altında başarılarının devamını dileriz.

 


16 Ocak 2020 Perşembe

PROJELERİMİZ

GENÇ MÜSİAD olarak gerçekleştirdiğimiz projelerimiz

GENÇ MÜSİAD BLOG

İş dünyası, girişimcilik, bilişim ve eğitim alanlarında genç kalemler fikirlerini ve analizlerini GENÇ MÜSİAD BLOG sayfalarında sizlere sunmaktadır.