MÜSİAD Kurucu Başkanı Erol Yarar, Genç MÜSİAD’lılarla Buluştu

Genç MÜSİAD tarafından belirli periyotlarda düzenlenen Haliçten Dünyaya Müstakil Bakış konulu programda, Gelişen Dünyada Gençliğin rolü başlığıyla Erol Yarar Konuşmasını yaptı.

MÜSİAD Kurucu Başkanı Erol Yarar, Genç MÜSİAD’lılarla Buluştu

Genç MÜSİAD tarafından belirli periyotlarda düzenlenen Haliçten Dünyaya Müstakil Bakış konulu programda, Gelişen Dünyada Gençliğin rolü başlığıyla 26 Aralık 2017 saat 19.00' da MÜSİAD Kurucu Başkanı Sn. Erol Yarar'ın konuşmacı olmuştur.

 

Erol Yarar bey konuşmasına başlamadan önce genç MÜSİAD Başkanımız M.Engin AKDAĞ, programın amacı, üyelere faaliyet bilgileri ve önemli tavsiyelerde bulunarak sözü Erol Beye bıraktı.

 

Erol Yarar Bey, MÜSİAD'ın kuruluşunda yaşanan tecrübeleri, o dönemlerdeki hedeflerini, geleceğe yönelik MÜSİAD'ın yapısını genç MÜSİAD'lılarla paylaştı. Genç MÜSİAD'lılara önemli mesajlar ve tecrübelerini aktaran Yarar, "İsminin ne olduğu önemli değildir, yapılan icraattır önemli olan. MÜSİAD sıradan bir iş adamları değildir, önceliği ahlak olan bir kurumdur. Dünya çapında topluma ilaç olacak kurumları kurmak zorundayız" sözleri genç MÜSİAD'lıları heyecanlandırdı.

 

250 kişinin katıldığı programda, günün anısına Fatih Sultan Mehmet tarafından yaptırılan ve İstanbul'un fethinde önemli bir rolü olan "Şahi Topu" maketi hediye edildi. Hediye takdimi ardından Genç MÜSİAD'a yeni üyeliği geçen 25 üyemize "Üye Kiti" takdimi yapılarak program son buldu.  


28 Aralık 2017 Perşembe

PROJELERİMİZ

GENÇ MÜSİAD olarak gerçekleştirdiğimiz projelerimiz

GENÇ MÜSİAD BLOG

İş dünyası, girişimcilik, bilişim ve eğitim alanlarında genç kalemler fikirlerini ve analizlerini GENÇ MÜSİAD BLOG sayfalarında sizlere sunmaktadır.