Sümeyye Erdoğan'a medyadan yapılan çirkin saldırıyı Genç MÜSİAD olarak kınıyoruz.

  • 26 Ağustos 2015 Çarşamba
  • Kategori :
Sümeyye Erdoğan'a medyadan yapılan çirkin saldırıyı Genç MÜSİAD olarak kınıyoruz.

Türkiye toplumu, yüzyıllardır kadına verilen değerin kendisine en üst düzeyde vücut bulduğu, dinî ve ahlakî değerleriyle bu özelliğini yıllarca korumayı başarmış, her kesimiyle, en değerli kelimeleri kadınları ile eşleştirmiş bir toplumdur.

 

Bizler, gençliği temsil eden en büyük sivil toplum örgütlerinden birisi olan Genç MÜSİAD olarak, bu değerleri kendi içimizde de ziyadesiyle muhafaza etmeyi bir görev bilmiş, bu hususa ekseriyetle önem vermişizdir.

 

Bu bilinçle, geçtiğimiz seçim dönemi başından bu yana siyasi ve kişisel amaçlar uğruna kişilere saldırmayı, özel hayatları hakkında asparagas haberler yapmayı alışkanlık edinmiş, bu alışkanlıklarını toplum nezdinde normalleştirmek adına sık sık uygulamaya devam etmiş, terbiyesizlik sınırlarını yeniden tanımlamış grupların Sn. Sümeyye Erdoğan üzerinden ahlaksızca yürüttüğü kişiliğe saldırı ve itibarsızlaştırma girişimlerinin tümünü kınıyor, lanetliyoruz.

 

Saygılarımızla,
MÜSİAD Gençlik Kurulu    

PROJELERİMİZ

GENÇ MÜSİAD olarak gerçekleştirdiğimiz projelerimiz

GENÇ MÜSİAD BLOG

İş dünyası, girişimcilik, bilişim ve eğitim alanlarında genç kalemler fikirlerini ve analizlerini GENÇ MÜSİAD BLOG sayfalarında sizlere sunmaktadır.