Young Business Academy 2020 Tamamlandı.

Young Business Academy 2020 Tamamlandı.

Geleceğin İşadamlarını yetiştirmek amacıyla 2016 yılında faaliyetlerine başladığımız Young Business Academy (YBA) projesi 14 Kasım 5 Aralık 2020 tarihlerinde gerçekleştirildi.

 

Her yıl farklı bir üniversite ile ortak yapılan Young Business Academy (YBA) projesi, bu yıl küresel boyutta süren COVİD-19 sebebiyle, dijital ortamda dört hafta boyunca genç dimağları alanında uzman kişilerle buluşturdu.

 

Her hafta üç konuşmacıyı ağırladığımız akademimizin, 5 Aralık 2020 tarihindeki kapanış programında Kurumsal İletişim ve Yeni Medya konusuyla Yeniletişim Ajans Başkanı Fatih Uysan, Gençlere Öğütler konusuyla MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan ve Kurumsal Yönetim ve Takım Motivasyonu konusuyla THY Yönetim Kurulu Üyesi Arda Ermut bizlere tecrübelerini aktardı.

 

Akademi boyunca davetimize icabet ettikleri için değerli eğitmenlerimize ve gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı katılımcı öğrencilerimize teşekkür ederiz.


7 Aralık 2020 Pazartesi

PROJELERİMİZ

GENÇ MÜSİAD olarak gerçekleştirdiğimiz projelerimiz

GENÇ MÜSİAD BLOG

İş dünyası, girişimcilik, bilişim ve eğitim alanlarında genç kalemler fikirlerini ve analizlerini GENÇ MÜSİAD BLOG sayfalarında sizlere sunmaktadır.