GENÇLİĞİN KALBİ MERSİN’DE ATTI!

Gencligin Kalbi Mersinde Atti1 Gencligin Kalbi Mersinde Atti2 Gencligin Kalbi Mersinde Atti3 Gencligin Kalbi Mersinde Atti4 Gencligin Kalbi Mersinde Atti5 Gencligin Kalbi Mersinde Atti6 Gencligin Kalbi Mersinde Atti7 Gencligin Kalbi Mersinde Atti8 Gencligin Kalbi Mersinde Atti9 Gencligin Kalbi Mersinde Atti10 Gencligin Kalbi Mersinde Atti11 Gencligin Kalbi Mersinde Atti12 Gencligin Kalbi Mersinde Atti13

  1. Genel İdare Kurulumuz 3-5 Haziran 2022 tarihlerinde 56 Şubemizin katılımı ile Mersin’de Bakan Yardımcımız Sn. Mehmet Fatih Kacır, Değerli Kamu ve STK Yöneticileriyle beraber yaptığımız protokol ziyaretlerimizle yapıldı.

Programın birinci günü Bakan Yardımcımız Sn.Kacır ve Genel Merkez ekibi ile birlikte Mersin Valisi Sn. Ali Hamza Pehlivan, Mersin Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Sn. Tolgahan Öztoprak beyi makamlarında ziyaret ile başladı.

Ziyaret sonrası Genel İdare Kurulumuzun “Milli Teknoloji Panelini” Sn. Bakanımızın sunumlarıyla gerçekleştirdik. Panel sonrası İlk günümüzü Mersin Valimiz Sn.Ali Hamza Pehlivan, Mersin Başsavcımız Sn.Tolgahan Öztoprak, Mersin STK ve Oda Başkanlarımızın katılımıyla Gala Yemeğimizle tamamladık.

Türkiye’nin dört bir yanından gelen şubelerimizin yoğun katılımıyla Gençlik, girişimcilik ve milli teknoloji konularını konuştuğumuz GİK toplantılarımız Mersin Şubemizin ev sahipliğinde gerçekleştirdik.

  1. Genel İdare Kurulumuz 2. gününde Başkanlar Toplantısı, Teşkilatlanma, iletişim ve sektörler Komisyon ve Kurul Toplantılarıyla devam etti. Ardından MÜSİAD 2. Dönem Genel Başkanımız Bayram Ali Bayramoğlu ile ‘Genç MÜSİAD’ın Geçmişte ve Gelecekteki Önemi’ konulu oturumuyla tamamlandı.

Son derece verimli geçen GİK programı elde edilen bilgilerle yeni çalışmalara imza atılacaktır.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp