YOUNG BUSİNESS ACADEMY (YBA) EĞİTİMLERİ FİNAL PROGRAMI

Young Business Academy YBA Egitimleri Final Programi1 Young Business Academy YBA Egitimleri Final Programi2

Young Business Academy (YBA) Eğitimleri Final Programı, öğrencilerimize sertifika takdimiyle tamamlandı.

Her yıl Dünyadaki gelişmelere uygun hazırlanan YBA eğitim programında: Yönetim ve Liderlik Eğitimi,  Stratejik Pazarlama ve Ürün & Marka Yönetimi, Dijital Pazarlama Eğitimi & Sosyal Medya Eğitimi, E-Ticaret Eğitimi, İnsan Kaynakları Yönetimi ve Uygulamaları Eğitimi, Finansal Yönetim ve Stratejik Planlama Eğitimi, ZAMAN YÖNETİMİ VE MOTİVASYON, METAVERSE, NFT VE BLOCKCHAİN GİBİ HAYATIMIZA YENİ GİREN KAVRAMLAR, KREATİF Düşünme & İnovasyon gibi konularda katılımcılarımız eğitim almıştır.

Genç MÜSİAD Ülkemizin gelişimi için durmadan çalışan gönüllülük organizasyonudur, işte Young Business Academy’de yine gönüllülük esasına dayalı olarak Ülkemizin gençlerini iş hayatında daha donanımlı hale getirmek hayali ile 2016 yılında oluşturulan, her yıl kendini daha da geliştiren bir programdır. 5.ncisi tamamlanan YBA eğitimlerinde, 2016-2017-2019 yıllarında eğitim almış ve günümüze gelindiğinde hayatlarında neler değiştiğini kendilerinden dinledik.

YBA 2022 sertifika almaya hak kazanan öğrencilerimize Genel Başkanımız Mahmut Asmalı beyin katılımıyla sertifikaları verildi. Geleceğe hazırladığımız arkadaşlarımıza kariyerlerinde ve eğitim hayatlarında başarılar diliyoruz.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp