"Afrin Zaferi, Mehmetçiğe destek"

Küthya Genç MÜSİAD Ahmet Muhammed Tosun Başkanlığında ve 13 STK'nın katılımıyla Mehmetçiğe destek için fidan dikimi gerçekleştirildi ve faaliyet ile ilgili basın bildirisi yapılmıştır.

 

"Silahlı Kuvvetlerimiz, bugün sınırları tehdit eden ve küresel emperyalizmin maşası olan örgütlere karşı yaptığı mücadele sonucu  Afrin'i bu habis toplulukların elinden almış ve gerçek sahiplerine teslim etmiştir. 6 yıldır ezan-ı Muhammediyyenin bile okunmadığı bu Müslüman toprağında, kahraman askerimizin intikaliyle dün Cuma namazı kılındı. Tüm dünya gördü ki, bizim askerimizin girdiği yerde sadece zalime korku vardır. Geçmişte de olduğu gibi, bugün de girdiği topraklara medeniyet, huzur ve barış götüren kahraman ordumuzun başarısı ve kararlılığı tüm dünyanın gözünü kamaştırmıştır. Afrin'de işimizin olmadığını düşünenler, Batı'nın tepkisinden korkanlar şunu bilmelidirler ki; eski Türkiye artık yok. Kendi geleceğini kendisi tayin eden, karar alırken batının onayını değil milletinin onayını alan büyük ve güçlü Türkiye var. Sınırlarını tehdit eden kim olursa olsun dünyayı onlara dar edecek güçlü bir Türkiye var. Ordumuzun Afrin'de YPG/PYD gibi türevlerinin alfabede harf bırakmadığı terör örgütlerine karşı kendi sınırlarımız ve orada yaşayan masum halkı koruma adına yürütmüş olduğu haklı mücadeleyi sonuna kadar destekliyoruz. İçimizdeki 'savaşa hayır' kisvesi altında terör örgütlerinin safında yer alan ve akıl tutulması içinde olanlara sesleniyoruz. Gelin bu hatanızdan dönün. Ülkemizin sadece sınırlarımızda bulunan terör örgütlerine karşı değil, yedi düvele karşı yürütmüş olduğu istiklal mücadelesinde milletinizin safında yer alın ve birlik beraberliğimizi kimsenin bozmasına müsaade etmeyelim."


2 Nisan 2018 Pazartesi

PROJELERİMİZ

GENÇ MÜSİAD olarak gerçekleştirdiğimiz projelerimiz

GENÇ MÜSİAD BLOG

İş dünyası, girişimcilik, bilişim ve eğitim alanlarında genç kalemler fikirlerini ve analizlerini GENÇ MÜSİAD BLOG sayfalarında sizlere sunmaktadır.