Genç Müsiad Avrupa Genel İdare Kurulu Toplantımız Viyana Şubesi Ev Sahipliğinde Gerçekleştirildi

  • 18 Mayıs 2016 Çarşamba
  • Kategori :
Genç Müsiad Avrupa Genel İdare Kurulu Toplantımız Viyana Şubesi Ev Sahipliğinde Gerçekleştirildi

18-21 Mayıs 2016 tarihleri arasında Genç MÜSİAD olarak Avrupa Genel İdare Kurulu (AGİK) toplantısını Avusturya/Viyana Şubesi ev sahipliğinde, Avrupa'dan 8 şubemiz ve Kanada temsilcimiz ile gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Özellikle uluslararası şubelerimizle olan işbirliği koordinasyon ve kurumumuzun tüm üyelerinin motivasyonu açısından çok önem arz ettiğine inandığımız toplantılarımızda sadece Genç MÜSİAD için değil ülkemiz kamu diplomasisi açısından çok kıymetlidir.


Toplantımızda, uluslararası anlamda birçok farklı noktada faaliyetlerini yürüten şubelerimizle birlikte yıl içerisinde gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz ticari/sosyal projelerimiz görüşülerek, Teşkilatlanma yapısı ile ilgili bilgiler verilmiştir. Aynı zamanda Genç MÜSİAD'ımızın global arenada etkisini artırmaya yönelik neler yapılabileceği görüşülmüştür.


Toplantı öncesinde Viyana Gençlik Kuruluşları ziyaret edilmiş olup, en önemlisi olan Avusturya Ticaret Odası Gençlik Kolları Başkanı Susanne Metz ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya gelinmiştir. Görüşmede, Genç MÜSİAD faaliyetleri hakkında bilgiler aktarılmış, Ankara ve İstanbul'da bulunan temsilcileri ile ortak çalışmalar yapılabileceği görüşülmüştür.

Hakan Demir

Yönetici / Director
Genclik Kurulu / Young MUSIAD

PROJELERİMİZ

GENÇ MÜSİAD olarak gerçekleştirdiğimiz projelerimiz

GENÇ MÜSİAD BLOG

İş dünyası, girişimcilik, bilişim ve eğitim alanlarında genç kalemler fikirlerini ve analizlerini GENÇ MÜSİAD BLOG sayfalarında sizlere sunmaktadır.