"Rusya-Türkiye Özelinde Ticaret Fırsatları"

Rusya-Türkiye Ticari fırsatlar;

 

Moskova Ticaret Başmüşaviri Alper Eriten ve Ticaret Müşaviri Murat Haydar Öztürk ile COVID-19 pandemisi sonrasında, Rusya-Türkiye özelinde ticari fırsatlar konuşuldu. 

 

Özellikle katılımcılarımız tarafından soruların yoğun olduğu program son derece verimli geçti.

 

T.C. Moskova Ticaret Başmüşaviri Alper ERİTEN ve T.C. Moskova Ticaret Müşaviri Murat Haydar ÖZTÜRK ile “Covid-19 Pandemisi Sonrasında Rusya-Türkiye Özelinde Ticaret Fırsatları” konulu webinar gerçekleştirildi.

 

Program içeriğinde yapılan sunumlarda; pandemi sürecinde Rusya’nın almış olduğu ekonomik ve genel tedbirler, pandemi sonrası gelişmesi ve gerilemesi öngörülen sektörler ve Rusya-Türkiye yeni dönem ilişkileri gibi konu başlıklarının üzerinde duruldu. Yapılan sunumların ardından, katılımcılardan gelen sorular cevaplandırılarak katılımlarından dolayı müşavirlerimize teşekkür edildi ve MÜSİAD’a davet gerçekleştirildi.

 

Ayrıca program içerisinde Genç MÜSİAD’ın Rusya’da teşkilatlanmasıyla ilgili kısa bir müzakere gerçekleştirilerek programa son verildi.

 

 

 


18 Haziran 2020 Perşembe

PROJELERİMİZ

GENÇ MÜSİAD olarak gerçekleştirdiğimiz projelerimiz

GENÇ MÜSİAD BLOG

İş dünyası, girişimcilik, bilişim ve eğitim alanlarında genç kalemler fikirlerini ve analizlerini GENÇ MÜSİAD BLOG sayfalarında sizlere sunmaktadır.